Strona główna | BranżaWiązary Burkietowicz wprowadzają program partnerski

Wiązary Burkietowicz wprowadzają program partnerski

Firma Wiązary Burkietowicz - producent prefabrykowanych konstrukcji dachowych - przygotowała dla swoich klientów program partnerski, który niesie za sobą szereg korzyści, a przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. O tym, na czym polega wspomniany program, mówi Marcin Burkietowicz.

Program partnerski 3-2-1 Dach został opracowany z myślą o fachowcach branży dekarskiej - dekarzach, cieślach oraz pracownikach firm budowlanych. Elementy programu przygotowano w taki sposób, by był on atrakcyjny i korzystny dla każdego z jego uczestników. Program został podzielony na trzy główne poziomy: brązowy, srebrny oraz złoty, a dla wyjątkowo aktywnych użytkowników zarezerwowano poziom platynowy. To, do którego należymy, jest ściśle związane z wielkością składanych zamówień. System premiowy obowiązuje od minimum trzech konstrukcji w technologii MiTek® do własnego montażu lub trzech prefabrykowanych konstrukcji ciesielskich.

"Uczestnicy programu, którzy skorzystają z promocji i złożą zamówienie, mają gwarantowany rabat obejmujący nie tylko materiał, ale i jego obróbkę. Ponadto każda osoba może ubiegać się o status platynowy, który wiąże się z dodatkowymi nagrodami" - tłumaczy Marcin Burkietowicz z firmy Wiązary Burkietowicz.

"Program obejmuje zarówno domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne, czy obiekty rolnicze. Cenimy sobie naszych klientów, chcemy dać im możliwość realnego oszczędzania kosztów oraz czasu. Dlatego usługa jest kompleksowa: począwszy od projektu konstrukcji, po transport i rozładunek zamówienia. Choć wychodzimy z założenia, że zawsze należy mierzyć wysoko (stąd ściśle określony pułap, od jakiego możesz przynależeć do programu), to sam uczestnik narzuca sobie tempo rozwoju" - dodaje Marcin Burkietowicz.

Źródło i zdjęcie: Wiązary Burkietowicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiązary Burkietowicz. Przewaga dzięki doświadczeniuDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się