Strona główna | BranżaŚwięto Cieśli i Dekarza - Chochołów, 1-3.05.2014 r. Zapraszamy!

Święto Cieśli i Dekarza - Chochołów, 1-3.05.2014 r. Zapraszamy!

Dbałość o jakość wykonawstwa i promowanie poprawnych rozwiązań należy do fundamentalnych kwestii wszystkich osób i instytucji związanych z branżą dachową. Działając w tym duchu, jako wydawca najstarszego polskiego czasopisma poświęconego wyłącznie branży dachowej i dekarskiej, wraz z Polską Federacją Dekarzy, Blacharzy i Cieśli zapraszamy na Święto Cieśli i Dekarza. Wydarzenie odbędzie się w Chochołowie w dniach 1-3.05.2014.
‹‹‹ poprzednia123456następna ›››INFORMACJE OGÓLNE O ŚWIĘCIE CIEŚLI I DEKARZA


W ramach organizacji obchodów majowego Święta Cieśli i Dekarza na terenie wpisanej w rejestr zabytków wsi Chochołów chcemy przybliżyć zaproszonym gościom historię ciesielstwa i kunsztu dekarskiego. Na przykładach modelowych dachów oraz w ramach prowadzonych warsztatów zaprezentowane zostaną wszystkie aspekty poprawnie wykonanej konstrukcji dachu i pokrycia, które się na nim znajduje. Zapraszamy mistrzów ciesielstwa i dekarstwa zrzeszonych w PFDBiC, w innych stowarzyszeniach dekarskich oraz niezrzeszonych. Zaproszenie jest także skierowane do dekarzy i osób działających w branży dachowej oraz laików zainteresowanych mistrzowską sztuką ciesielską i dekarską. Wstęp wolny. Patronat merytoryczny nad imprezą objęła Polska Federacja Dekarzy, Blacharzy i Cieśli. Patronem honorowym jest wójt gminy Czarny Dunajec. Patronat prasowy objął Tygodnik Podhalański i telewizja regionalna TP.

UWAGA !
Dla wszystkich zainteresowanych wstęp WOLNY

REJESTRACJA obejmuje osoby, które chciały by skorzystać z noclegu i/lub biesiady w pensjonacie u Galicji, więcej informacji: Sylwia Rogozińska sylwia.rogozinska@dachy.info.pl, 22 646-75-21 do 24


 
 
‹‹‹ poprzednia123456następna ›››
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się