Strona główna | BranżaRok 2014 w oceanie możliwości. Budoskop warsztat profesjonalisty - Meeting with innovations

Rok 2014 w oceanie możliwości. Budoskop warsztat profesjonalisty - Meeting with innovations

Na początku grudnia 2013 r. Wydawnictwo Info-Inwest, konferencją w Łodzi, podsumowało cykl spotkań - warsztatów dla profesjonalistów. W ciągu ostatnich miesięcy z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w architekturze i budownictwie miało okazję zapoznać się, łącznie 865 architektów, projektantów, wykonawców i inwestorów z całej Polski. Duży entuzjazm zarówno ze strony słuchaczy jak i prelegentów zaowocował kreatywnymi dyskusjami oraz relacjami biznesowymi.

Dobór uzupełniających się tematów tegorocznej edycji pozwolił naszym ekspertom przedstawić zagadnienia w szerszym kontekście - architektury i jej otoczenia oraz aranżacji wnętrz.

Wśród architektów największym zainteresowaniem cieszyły się tematy dotyczące warunków technicznych oraz nowych wymagań dla architektów w projektowaniu i realizacjach inwestycji m.in. pod względem materiałów termoizolacyjnych, akustycznych, hydroizolacji jak i systemów odwadniania.

Architekci wnętrz najwięcej uwagi poświęcili ceramicznym rozwiązaniom jako alternatywie dla drewna oraz nowościom i trendom umeblowania i wyposażenia kuchni, łazienki czy salonu.

Architekci krajobrazu z dużym zainteresowaniem śledzili rozwiązania dotyczące nawierzchni  i małej architektury na tarasy, place zabaw oraz obiekty sportowe.

Jak sprostać wymaganiom inwestora wykorzystując nowoczesne technologie w projektowaniu oraz oprogramowanie to tematy które spotkały się ze szczególnym zainteresowaniem wszystkich uczestników warsztatów. Z dużym zaciekawieniem wysłuchali oni również prelekcji o nowym  wertykalnym wymiarze zieleni.


Dzięki dyskusjom z uczestnikami spotkań, współpracy w tworzeniu zagadnień na temat nurtujących problemów, przygotowaliśmy nowy, ciekawy cykl warsztatów dla profesjonalistów na rok 2014.

Przyszłoroczny cykl spotkań Budoskop - Meeting with innovations - zainaugurujemy  w lutym w Gdańsku.  Tematem przewodnim będzie zrównoważone budownictwo jako wyzwanie XXI wieku.

W imieniu naszego wydawnictwa Info-Inwest oraz partnera strategicznego portalu www.budoskop.pl już dziś zapraszamy do udziału prelegentów i uczestników. Szczegóły wkrótce.

Zespół konferencji INFO-INWEST

Kontakt organizator: INFO-INWEST,  konferencje@infoinwest.pl


DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się