Strona główna | BranżaNowa odsłona w kultowej lokalizacji - DREMASILESIA 2013

Nowa odsłona w kultowej lokalizacji - DREMASILESIA 2013

Tegoroczna edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie między 27 a 29 września 2013 r., będzie nie tylko powrotem do dawnej lokalizacji ale również czasem zmian.
"W tym roku postaramy się zaskoczyć zwiedzających nie tylko najbardziej kompleksową ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej oraz ciekawymi wydarzeniami. Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerszej grupy odbiorców. Zagadnienia jakie chcielibyśmy przestawić zwiedzającym naszą ekspozycję w tym roku, to nie tylko maszyny i urządzenia do obróbki drewna czy komponenty do produkcji mebli. Coraz mocniej zaznacza się również w branży zagadnienie biomasy - kompleksowego zagospodarowania odpadów drzewnych. Dlatego też postanowiliśmy poszerzyć prezentowaną przez wystawców ofertę właśnie o ten segment" - podkreśla Dyrektor Tragów Dremasilesia, Andrzej Półrolniczak.

Chcąc być jeszcze bliżej firm handlowych i hurtowni, swoje podwoje targi Dremasilesia 2013 otworzą również na producentów i sprzedawców drzwi, okien, tarasów i podłóg z drewna oraz wszystkich nowoczesnych rozwiązań związanych z tymi zagadnieniami.

Targi Dremasilesia 2013 adresowane są również do firm zajmujących się produkcją i sprzedażą więźb dachowych.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objęło Stowarzyszenie Droma, a patronaty branżowe Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich, a także Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego.

Śląskie Centrum Targowe w Chorzowie to nowoczesne miejsce spotkań ludzi biznesu. Dzięki doskonałej lokalizacji w samych centrum aglomeracji śląskiej, jest świetnym miejscem na zorganizowanie imprezy targowej. Ta dogodna lokalizacja a także bogata oferta i wydarzenia jakie zostały przygotowane na tę edycję targów niewątpliwie przykują uwagę zwiedzających.

Źródło i grafika: MTP
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się