Strona główna | BranżaHonorowe Odznaki SITPMB dla R. Florka i J. Komurkiewicza z firmy Fakro

Honorowe Odznaki SITPMB dla R. Florka i J. Komurkiewicza z firmy Fakro

Ryszard Florek - współwłaściciel i prezes jednego ze światowych liderów w produkcji okien dachowych, firmy FAKRO wraz z Januszem Komurkiewiczem - członkiem Zarządu FAKRO, zostali odznaczeni Honorową Odznaką Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali z okazji 70-lecia SITPMB. Podczas gali zaprezentowano rozwój i dorobek przemysłu materiałów budowlanych na przestrzeni 70- ciu lat, począwszy od materiałów konstrukcyjnych po wykończeniowe, z uwzględnieniem zaistniałych zmian naukowo-technicznych.


Prezes Ryszard Florek został wyróżniony Złotą Odznaką Honorową SITPMB z Brylantem. Natomiast Janusz Komurkiewicz został uszanowany Złotą Odznaką Honorową.


"Działalność Stowarzyszenia to olbrzymi i bardzo wartościowy czas w historii przemysłu materiałów budowlanych. Jego działalność to wypadkowa ambicji, zapału i chęci rozwoju jego poszczególnych członków. Serdecznie gratuluję Zarządowi i całej załodze Stowarzyszenia. Jednocześnie dziękuję w imieniu swoim i prezesa za uhonorowanie" - podsumował Janusz Komurkiewicz.


Fakro przez 25 lat swojej działalności z niewielkiej rodzinnej firmy stało się jednym z globalnych potentatów w produkcji okien dachowych. To zasługa kreatywnego i zaangażowanego zespołu oraz twórczego i racjonalnego zarządzania. Dzięki temu oferta produktowa Fakro jest ciągle ubogacana. "Po 25 latach dołączamy do niej aluminiowo-drewniane okna pionowe" - dodaje Komurkiewicz.

Źródło i zdjęcia: Fakro

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezes firmy Fakro Ryszard Florek Polskim Przedsiębiorcą 2015
Fakro kuźnią patentów
Fakro szkoli przyszłych fachowców
Fakro partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP
Potrójne złoto dla firmy Fakro - Złoty Medal Targów Budma 2017DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się