Strona główna | BranżaGdy zabraknie kształtki - system nagłej pomocy SOS Galeco Assistance

Gdy zabraknie kształtki - system nagłej pomocy SOS Galeco Assistance

Niejednokrotnie zdarza się, że na budowie zabraknie ważnego elementu, który uniemożliwia terminowe zakończenie danego etapu prac. Zwykle, w najlepszym przypadku oznacza to potrzebę udania się do składu budowlanego i zakupienie części, w najgorszej, jeśli elementu nie ma na stanie - kontakt z producentem i oczekiwanie na zamówienie. Budowa stoi, a inwestor traci zarówno czas, jak i pieniądze. Czy można tego uniknąć?

Realizacja tak poważnej inwestycji, jaką jest budowa wymaga wielu przygotowań - począwszy od dokładnego przeliczenia budżetu, zweryfikowania planów architektonicznych, wyboru dostawców, ekipy budowlanej - można wymieniać w nieskończoność. Jednak nawet najlepiej zaplanowany harmonogram działań nie jest w stanie uwzględnić zdarzeń losowych, które potrafią wstrząsnąć budową od podłogi aż po dach. Z tego powodu inwestorzy często powierzają nadzór nad tym przedsięwzięciem specjalistom, na których ciąży odpowiedzialność prawidłowego przeprowadzenia prac i dbałość o zapewnienie wszystkich niezbędnych materiałów budowlanych. Szczególnie stresujący jest końcowy etap budowy, kiedy naglą terminy, a środki finansowe zaczynają się kurczyć. Wtedy łatwo o pomyłkę konstrukcyjną lub zamówienie towaru w niedostatecznej ilości, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z ostatnimi "detalami" wykończeniowymi na zewnątrz budynku np. prawidłowym orynnowaniem.

Budowa domu ze wsparciem

Dach i orynnowanie budynku wieńczą dzieło, spełniając nie tylko funkcje praktyczne, ale i estetyczne. Aby uniknąć przestojów podczas prac dekarskich firma Galeco, lider wśród producentów systemów odprowadzania wody deszczowej, stworzyła usługę Galeco Assistance. "Dzięki rozbudowanej sieci hurtowników, u których można zaopatrzyć się w brakujące elementy naszego systemu rynnowego, dostarczenie produktu w wybrane miejsce następuje w przeciągu 24h za pomocą kuriera" - opowiada Tomasz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy GALECO. "Oferta dotyczy kształtek, bez których system rynnowy nie jest kompletny i może spowodować uszkodzenie fasady. Galeco Assistance to sprawdzony sposób na ratowanie doraźnych sytuacji, a więc kwota zamówienia nie powinna przekroczyć 150 zł brutto" - dodaje. Szybka dostawa brakującej części sprawi, że inwestor zaoszczędzi czas i zniweluje koszty związane ze wstrzymaniem prac na placu budowy.

Aby skorzystać z usługi Galeco Assistance wystarczy zarejestrować się na stronie e-galeco.pl, wypełnić formularz osobowy, złożyć zamówienie i gotowe. W ciągu 24 godzin kurier pojawi się na budowie z brakującymi elementami systemu rynnowego Galeco.

Źródło: Galeco

CZYTAJ WIĘCEJ

Niewidoczny dla oka system BEZOKAPOWY firmy Galeco
Systemy rynnowe Galeco dla obiektów przemysłowych
Niezawodna ochrona przed wodą deszczową. System rynnowy Galeco STAL
Galeco STAL 135 - rynny dla domów jednorodzinnych
Wiosenne porządki: czas na rynny
Koszty orynnowania - wyliczamy krok po kroku
Profil skandynawski czy kontynentalny? Podpowiada firma Galeco...
Rusza program Polski Dekarz na 100%
Obliczanie efektywnej powierzchni dachu - jak to zrobić?
Galeco: 100% PL - polski producent z europejskimi sukcesamiDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się