Strona główna | BranżaGAMRAT SA i Devorex Ltd na Międzynarodowych Targach Budowlanych Stroytech 2013

GAMRAT SA i Devorex Ltd na Międzynarodowych Targach Budowlanych Stroytech 2013

W dniach 30 września - 05 października 2013 r., odbyła się 69-ta Edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych Stroytech 2013, w Płowdiw w Bułgarii. Na tej jakże prestiżowej imprezie sektora budowlanego Europy Południowo-Wschodniej nie mogło zabraknąć firmy GAMRAT SA oraz jej bułgarskiej spółki córki firmy Devorex Ltd.

Prezes Zarządu GAMRAT SA Krzysztof Moska, udzielający wywiadu telewizji bułgarskiej


Pracownicy Gamrat SA i Devorex

Wspólne stoisko GAMRAT SA i Devorex Ltd zostało już na otwarciu zauważone przez bułgarskiego Ministra Gospodarki i Energetyki, Pana Dragomira Stojnewa. Minister osobiście pogratulował przyciągającej uwagę zabudowy, podkreślając i doceniając jednocześnie wysoką jakość oferowanych przez obie firmy produktów.


Dyrektor Generalny Devorex Ltd w raz z Ministrem Gospodarki i Energetyki

Oryginalną zabudowę dostrzegła także kapituła Międzynarodowych Targów w Płowdiw (International Plovdiv Fair) przyznając nam nagrodę główną za najlepsze stoisko. Ocenie poddano zarówno nietuzinkowe rozwiązanie architektoniczne, design, jak również przekaz marketingowy, który w przypadku GAMRAT SA i Devorex Ltd miał na celu przedstawić wszystkim uczestnikom targów dwie silne i dynamiczne firmy, rozpoczynające współpracę w skali globalnej, a także ogromny potencjał tkwiący w tej nowo-rodzącej się kooperacji.
Stoisko

Główna nagroda za stoisko nie była jedynym wyróżnieniem podczas Międzynarodowych Targów w Płowdiw. Komisja IFP przyznała nam dwa Złote Medale dla produktów wyróżniających się wyjątkową jakością, użytecznością, innowacyjnością, a także wzornictwem. Złotymi Medalami uhonorowano podsufitki z PVC oraz systemy rynnowe Prime (tj. systemy rynnowe Gamrat Magnat w kolorach miedź i srebro), dostępne w ofercie handlowej naszej spółki córki firmy Devorex Ltd. Wartym podkreślenia jest fakt, iż do konkursu o Złoty Medal IFP zgłoszono aż 70 nowości z 41 krajów wystawiających się na tegorocznej edycji Targów Stroytech, a przyznanie dwóm gamrackim produktom głównych nagród jest niewątpliwie imponującym wynikiem.


Certyfikat dla systemów rynnowych PRIME


Certyfikat dla podsufitki

Międzynarodowe Targi Stroytech to impreza wystawiennicza o charakterze globalnym, zrzeszająca każdego roku coraz większe grono wystawców, jak również odwiedzających. Są znakiem rozpoznawczym rynku bułgarskiego i swoistym „must be” dla wszystkich osób zainteresowanych branżą budowlaną, szczególnie w sektorze Europy Południowo – Wschodniej. Podczas tegorocznej edycji Stroytech wystawiło się przeszło 1 000 firm, z 41 krajów, łącznie w 13 kategoriach szeroko rozumianej branży budowlanej.

Targi Stroytech to impreza dająca nie tylko niebywałą okazję do zaistnienia na rynku, pokazania innowacyjnych rozwiązań produktowych i technologicznych, czy nawiązania nowych relacji handlowych. Stroytech to również doskonała szansa na spotkanie się i zacieśnienie relacji z współpracującymi już z nami kooperantami lokalnych rynków. Było nam niezmiernie miło gościć naszych partnerów biznesowych z Europy Południowo-Wschodniej. Wszystkim naszym klientom dziękujemy za wizytę.


Podejmowanie partnerów handlowych GAMRAT SA

Źródło i zdjęcia: GAMRAT SA


CZYTAJ WIĘCEJ

Jakość, innowacyjność, ekologia - Gamrat SA
Gamrat Magnat - Nowoczesne systemy rynnowe dla wymagających klientów
Gamrat SA sponsorem domu na wodzie
Gamrat SA kontynuuje cykl szkoleń dla uczniów w szkołach o profilu budowlanym
Sposób na zabudowę okapu. Podsufitka Gamrat z PVC typu sidingDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się