Strona główna | BranżaFirma Sika Poland udostępnia najnowszy Poradnik Wykonawcy

Firma Sika Poland udostępnia najnowszy Poradnik Wykonawcy

Poradnik Wykonawcy firmy Sika Poland to szereg praktycznych porad oraz wskazówek dotyczących instalacji membran dachowych Sarnafil TG/TS oraz Sarnafil G/S, które pomogą rozwiązać wiele problemów na budowie.

Setki milionów metrów kwadratowych zainstalowanych pokryć dachowych w Polsce i na całym świecie oraz ponad 45-letnie doświadczenia Sika w zakresie systemów dachowych są gwarancją bezpieczeństwa i pewności oferowanych rozwiązań.

Poradnik wykonawcy Sarnafil TG/TS, Sarnafil G/S - pobierz plik
Źródło i zdjęcie: Sika Poland

CZYTAJ WIĘCEJ

Poradnik Ciesielski 2009
Poradnik montażu blachodachówki modułowej
Odśnieżanie dachów - Poradnik Dla Zarządców Nieruchomości
Ekologiczna renowacja dachu hali widowiskowej w Bostonie
Prawidłowe wykonanie membrany dachowej Sikaplan SGK - nowy Informator TechnicznyDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Prace remontowe przyczyną potencjalnych utrudnień eksploatacyjnych

W artykule przedstawiono opis prac remontowych dachu stromego z pokryciem z dachówki ceramicznej. Sposób wykonania tych prac może być przyczyną potencjalnych utrudnień eksploatacyjnych, będących następstwem zarówno przecieków, jak również problemów związanych z brakiem możliwości zapewnienia właściwego dostępu do połaci dachowej w celu prowadzenia prac konserwacyjnych. W pracy poddano analizie wpływ zastosowanych rozwiązań wykonawczych na zakres potencjalnych problemów związanych z użytkowaniem dachu. Zaproponowano koncepcje rozwiązań mających za zadanie usunięcie uciążliwości eksploatacyjnych. Czytaj więcej