Strona główna | BranżaFAKRO jest silne w każdej dziedzinie - podsumowanie Targów Batibouw

FAKRO jest silne w każdej dziedzinie - podsumowanie Targów Batibouw

W dniach 25.02 - 6.03 odbyła się największa impreza targowa branży budowlanej w Belgii - targi Batibouw. Przez 11 dni zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi poświęconymi budownictwu oraz renowacji. "FAKRO is strong on every field!" (tłum. FAKRO jest silne w każdej dziedzinie) - takie hasło przewodnie towarzyszyło firmie FAKRO podczas tegorocznej edycji belgijskich targów.

Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć firmy FAKRO, drugiego w świecie producenta okien dachowych oraz schodów strychowych. Na stoisku o powierzchni 240m2 firma zaprezentowała swoje topowe rozwiązania. Zwiedzający mieli możliwość zapoznania się m.in. z całą rodziną okien do dachów płaskich, w tym z oknem oddymiającym DSF oraz oknami włazowymi DRF. Na stoisku prezentowane były również okna renowacyjne Renov, innowacyjne dachowe okno balkonowe FGH-Galeria, a także superenergooszczędne okno FTT U8 Thermo.

Szczególne zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudzały; okno do dachów płaskich DEF w wersji ColourLine, wyłaz do dachów płaskich ze schodami DRL, oraz okno DXW przystosowane do chodzenia po nim.


Odwiedzający stoisko FAKRO byli świadkami rowerowych pokazów akrobatycznych, potwierdzających bezpieczeństwo okien DXW - Zobacz film

Okno DXW jest idealnym rozwiązaniem w przypadku użytkowych tarasów oraz płaskich dachów. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz powłoce antypoślizgowej, okno to umożliwia swobodne poruszanie się po jego powierzchni, bez obaw o potknięcie czy też poślizgnięcie. Ponadto po zamontowaniu licuje się ono z powierzchnią tarasu czy też dachu dzięki czemu nie zaburza estetyki.


W ciągu 11 dni targowych stoisko FAKRO odwiedziło ponad 5000 osób.

Źródło i zdjęcia: Fakro

CZYTAJ WIĘCEJ

Świetlik rurowy FAKRO doceniony przez Malezyjczyków
FAKRO jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku
FAKRO Firmą z Energią - wyróżnienie w plebiscycie Gazety Bankowej
Montaż okna Fakro na dachu płaskim
Firma FAKRO świętuje swoje 25-lecie
Na podbój Antarktydy. Rozmowa z Januszem Komurkiewiczem, Członkiem Zarządu firmy Fakro
Firma FAKRO wyróżniona w rankingu "Odpowiadam Polsce"
Jubileuszowy Orzeł Polskiej Stolarki dla firmy FAKRODODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się