Strona główna | BranżaBlachotrapez wspierał dekarzy na BUDMIE

Blachotrapez wspierał dekarzy na BUDMIE

Imprezy targowe cieszą się dużą popularnością. Wydarzenia te skupiają nie tylko producentów i dystrybutorów, ale również podwykonawców, handlowców oraz klientów. Nic więc dziwnego, że poznańska Budma wzbudza duże zainteresowanie. Natomiast najciekawszym punktem programu były Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy.

Budma to wydarzenie, na którym spotyka się ponad 1000 wystawców z branży budowlanej. To miejsce, gdzie na tak dużą skalę można zobaczyć tysiące innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz zaczerpnąć specjalistycznej wiedzy. To również świetna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i spotkań biznesowych. Nie zapomniano również o najważniejszych, czyli dekarzach. Po raz kolejny zmierzyli się z wyzwaniami, jakie niosą ze sobą Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy.


W młodych siła

Młodzi adepci sztuki dekarskiej walczyli w Mistrzostwach Polski Młodych Dekarzy. To niezwykłe wydarzenie odbyło się w ramach tegorocznych targów Budma. Młodzi, pełni energii i zapału dekarze walczyli o tytuł mistrza w trzech kategoriach konkursowych: dachy strome, płaskie i metalowe. W ostatniej kategorii firma Blachotrapez towarzyszyła zawodnikom jako Złoty Partner Mistrzostw. Zmagania były prawdziwym popisem sztuki dekarskiej - połączeniem profesjonalizmu z pasją i zaangażowaniem.


Dla każdego cos dobrego

Na targach zaprezentowano szeroką ofertę produktową producentów, dystrybutorów materiałów i sprzętu budowlanego z zakresu budownictwa infrastrukturalnego, mieszkaniowego, jak i nie mieszkaniowego. Co ciekawe, wydarzenie to jest zaplanowane tak, aby móc sprostać oczekiwaniom czterech grup odbiorców: inwestorom, przedstawicielom handlu, wykonawcom i architektom. Zadbano również o dodatkowe wydarzenia specjalne - dedykowane dla poszczególnych odbiorców, w których udział wzięły największe autorytety z poszczególnych branż.

Źródło i zdjęcia: Blachotrapez

CZYTAJ WIĘCEJ

Germania Symetric - nowy produkt w ofercie firmy Blachotrapez
Nowa forma dachu z panelem RETRO firmy Blachotrapez
Smukła Talia i nowoczesna Germania. Blachodachówki od Blachotrapezu
Blachotrapez: dlaczego niektóre domy i mieszkania są zimne?DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej