Strona główna | BranżaArchitektoniczne aspekty projektowania hal z wykorzystaniem technologii membranowych

Architektoniczne aspekty projektowania hal z wykorzystaniem technologii membranowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży budowlanej, Protan, dostawca technologii membranowych, współorganizował konferencję tematyczną. Odbyła się ona w dniach 25-26 listopada br. w centrum konferencyjnym w Bukowinie Tatrzańskiej.

Podczas drugiej w tym roku konferencji pt.: "Architektoniczne aspekty projektowania hal magazynowo-produkcyjnych", organizatorzy przygotowali cztery panele tematyczne poświęcone zagadnieniu kompleksowego projektowania obiektów magazynowych  i produkcyjnych.  Inicjatywa miała na celu zwiększenie świadomości produktowej i możliwości, które stwarzają producenci rynku budowlanego przed projektantami i generalnymi wykonawcami, jak również dystrybutorami. Co ważne, wydarzenie to stało się doskonałą platformą wymiany doświadczeń i zainspirowało prelegentów do zorganizowania kolejnej edycji konferencji w 2017 roku.

"Możliwość bezpośredniego kontaktu z reprezentantami biur architektonicznych to dla mnie wartość dodana. Podczas  spotkania efektywnie  można przekazać projektantom ważną wiedzę  z zakresu możliwości, jakie przed nimi stwarzamy. Wykorzystywanie w swoich projektach membran dachowych, to z pewnością rozwiązanie pozwalające im na rozwinięcie zawodowych skrzydeł i stworzenie nowoczesnych oraz efektywnych projektów inwestycyjnych" - mówi Michał Miąsek, Członek Zarządu Protan Polska. Konferencja była wspólnym przedsięwzięciem firm: Protan, Essmann, Hörmann oraz Llentab Group.

Protan to norweska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne.

Źródło i grafika: Protan
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się