Strona główna | Branża
‹‹‹ poprzednia89101112131415161718następna ›››

VIII Salon Praktyki Dekarskiej

Branża
Salon Praktyki Dekarskiej to jedno z niewielu wydarzeń w kraju dedykowane branży dachowej. Od 8 lat dekarze, blacharze, projektanci, cieśle przyjeżdżają do Łodzi, aby zapoznać się z nowoczesnymi materiałami oraz technologiami stosowanymi w dekarstwie. Mają tu okazję wziąć udział ...

Dachówka cementowa

Branża
Ludzie wraz z rozwojem cywilizacji szukali i szukają coraz to nowszych, lepszych materiałów budowlanych, odchodząc od dostępnych naturalnych ze względu na ich łatwopalność, pracochłonność lub niekiedy wyeksploatowanie złóż. Jednym z ważniejszych etapów rozwoju budownictwa w naszej c...

Gala Superdekarz

Branża
Od 7 lat Monier Braas organizuje ogólnopolski konkurs Superdekarz Roku. Konkurs jest częścią programu Superdekarz (www.superdekarz.pl), skupiającego najlepszych profesjonalnych dekarzy, rywalizujących ze sobą przez cały rok. Pod uwagę brana jest nie tylko ilość ułożonych metrów kwadratowych dachów, ale t...

Rok 2015 zaliczamy do bardzo udanych. Rozmowa z Grzegorzem Baryckim, Prezesem Zarządu Monier Braas Sp. z o.o.

Branża
Korzystając z okazji, w trakcie Gali SuperDekarz 2015, która odbyła się w Łodzi (relacja na stronach obok) poprosiliśmy o krótką rozmowę Grzegorza Baryckiego, Prezesem Zarządu Monier Braas.

Jak wybrać dobrego dekarza?

Branża
Eksperci z branży budowlanej podkreślają, że najczęstszą przyczyną reklamacji nie jest wcale słaba jakość produktu, a zastosowanie go niezgodnie z instrukcją producenta. Dlatego wybór ekipy, która wykona inwestycję, jest kluczowy. Jak zatem wybrać dobrego dekarza?

Firma FAKRO wyróżniona w rankingu "Odpowiadam Polsce"

Branża
FAKRO, światowy wicelider w branży okien dachowych, firma ciesząca się 25- letnią tradycją w stolarce budowlanej, została wyróżniona w rankingu projektów związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu "Odpowiadam Polsce". Nagrodę w kategorii KULTURA otrzymał projekt edukacyjny Izby Archit...

BRAAS: NASA w Opolu? Agencja kosmiczna zainwestuje w polską gospodarkę

Branża
Pod koniec marca odbyła się konferencja naukowa poświęcona międzybranżowej współpracy biznesowej, której efektem będzie fuzja działów technologicznych amerykańskiej Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) z producentem systemów dachowych Monier BRAAS. Dział ma powstać w Opolu.

Budowanie dla każdego, czyli atrakcje na targach BUD-GRYF

Branża
W weekend 15-17 kwietnia każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję nie tylko poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej ale też uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

Grupa VELUX eksportuje coraz więcej swoich produktów

Branża
Grupa VELUX i spółki siostrzane zakończyły ubiegły rok bardzo dobrym wynikiem i po raz kolejny potwierdziły swoją pozycję lidera stolarki budowlanej w Polsce. Plany na 2016 rok zakładają dalszy rozwój potencjału produkcyjnego w polskich fabrykach.

Fakro: jubileuszowa edycja programu "Fach na dach" rozpoczęta

Branża
Tegoroczna edycja "Fach na dach" 2016 r. jest szeroko powiązana z obchodami 25-lecia FAKRO. Z tej okazji program rozpoczyna się atrakcyjnym Konkursem! Do wygrania 8 pakietów VIP na wydarzenie sportowe, które odbędzie się w dniach 15-17.06.2016 r. we Francji.

‹‹‹ poprzednia89101112131415161718następna ›››