Wymagania wobec dachu płaskiego

Skąpstwo, a nawet zbyt daleko idące oszczędności w przypadku budowy czy remontu płaskiego dachu to nie są pozytywne działania. Wie to każdy, kto miał do czynienia z nieszczelnym dachem i kto nie raz musiał zapłacić za cudze błędy.
‹‹‹ poprzednia187188189190191192193194195196197następna ›››

Windy dekarskie - klasyfikacja UDT

Technika
Prędzej czy później każda firma dekarska staje przed koniecznością zoptymalizowania swojej pracy, zapewnienia większego bezpieczeństwa pracownikom oraz zwiększenia konkurencyjności na lokalnym rynku.

Uśmiech na deszcz. Systemy rynnowe Galeco

Technika
Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz reagowaniu na sugestie i potrzeby klientów, firma Galeco z małej rodzinnej firmy stała się w krótkim czasie liderem w produkcji innowacyjnych systemów rynnowych.

Cykl spotkań poświęconych architekturze

Branża
Czy dobra architektura może być ekonomiczna? Dachy i Fasady - to nowy cykl spotkań, które odbędą się w Olsztynie, Szczecinie, Poznaniu, Opolu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Pilarka tarczowa do cięć wgłębnych

Przegląd techniczny
Nowa pilarka tarczowa do cięć wgłębnych umożliwia użytkownikowi regulację głębokości wykonywanego cięcia z dokładnością do 1 mm.

Budowlane pułapki, cz. 5

Technika
Przyglądając się bliżej naszemu budownictwu, stwierdzić muszę, że budowlanych pułapek jest w nim bez liku. Powiem więcej: nie znam budynku, który nie wykazywałby takich przypadłości. Wynikają one stąd, że każdy inwestor mieszka w wybudowanym przez siebie domu i w związku z tym zna się na budownictwie...

Młot udarowo-obrotowy

Przegląd techniczny
Nowy, 8-kilowy młot GBH 8-45 DV Professional firmy Bosch charakteryzuje się nie tylko dużą mocą, ale również niskim poziomem drgań.

‹‹‹ poprzednia187188189190191192193194195196197następna ›››
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej